Новини
На V Lviv Media Forum презентували книгу репортажів «Вбити дракона. Українські революції»
26.05.2017

У часі другого дня V Lviv Media Forum видавництво Львівського медіафоруму спільно із Школою журналістики УКУ презентували український переклад збірки репортажів польської журналістки та письменниці Катажини Квятковської-Москалевич «Вбити дракона. Українські революції». Презентація відбулась у форматі public talk авторки та викладача Школи журналістики УКУ Отара Довженком.

«Польська школа художнього репортажу є однією із найлегендарніших у Польщі. Книга складається із репортажних текстів, це так звана література факту. Тут описаний період двох українських революцій – від Помаранчевої до Революції гідності”, – сказав під час презентації медіаексперт, автор передмови до книги Отар Довженко.

У книжці зібрані художні репортажі про Україну від Майдану 2004 року до початку війни на Донбасі. Авторка добре знайома із пострадянськими реаліями – довго жила в Україні, Білорусії і Росії.

«Я розумію українських людей і події, що тут відбуваються. Саме тому мені було легше писати цю книгу. Однак щоб побудувати для себе внутрішню картину, я зібрала сотні історій. Не всі вони увійшли в книгу, але вони є у мене в комп’ютері, на світлинах і в голові», – сказала авторка книги Катажина Квятковська-Москалевич.

На українську текст переклав Андрій Бондар, а на обкладинці – графіка Олекси Манна. Видання здійснене за фінансової підтримки MyMedia.

Останні новини
0
Кошик
  • No products in the cart.