Новини
This is Америка. Історії не з Голлівуду: вийшла друком книга репортажів Остапа Яриша
01.12.2021

У видавництві «Човен» вийшла друком книга репортажів кореспондента української редакції «Голосу Америки» Остапа Яриша «This is Америка. Історії не з Голлівуду» – 10 історій про несподівану Америку, які здивують читачів.

 

Расизм, контролювання зброї, нелегальна міграція, бідність і шлях до американської мрії – у цій книжці зібрано історії людей із різних куточків США, із різними політичними поглядами та життєвою філософією, які переживають турбулентні для країни часи пандемії та президентських перегонів. Від захованого села на півночі Каліфорнії, де люди нелегально вирощують марихуану на продаж у Голлівуд, до племені корінних американців у Луїзіані, чия земля через зміни клімату поступово йде під воду. Вони всі щоденно борються, мають свої перемоги та поразки – і свою Америку. Автентичну і значно цікавішу порівняно з країною-мрією з рекламних роликів та пласких стереотипів, які сформувала сучасна популярна культура.

 

Остап Яриш – журналіст, відеограф, репортер.

Від 2019 року живе у Вашингтоні (США) та працює в українській редакції «Голосу Америки».

Випускник Школи журналістики Українського католицького університету.

У 2017–2019 роках був кореспондентом та телевізійним ведучим hromadske.ua.

Лауреат журналістських премій PRESSZVANIE–2018 («Відкриття року»), «Високі стандарти журналістики–2019» («За швидкий та якісний розвиток у професії»).

У 2021 році ввійшов до списку «30 до 30: Хто творить майбутнє українських медіа».

 

Редакторка текстів – Марічка Паплаускайте, літературна редакторка – Анна-Марія Волосацька.

Книга вийшла друком за сприяння незалежної неурядової організації GROWFORD Institute.

Останні новини
0
Кошик
  • No products in the cart.